Idealne zastosowanie szklanek do whisky

szklanka do whisky

Każdy mężczyzna zasługuje na to, żeby po ciężkim tygodniu pracy odpocząć i naładować baterie przed kolejnym tygodniem. Idealny wieczór to spotkanie z kolegami, podczas którego po pokoju latają chipsy a na stole stoją szklanki do whisky.

Emocjonujący mecz – udane zwieńczenie tygodnia

Wierny kibic z entuzjazmem sprawdza terminarze rozgrywek piłkarskich. Gdy w końcu przychodzi długo oczekiwany dzień meczu, a kibic z przyczyn od niego niezależnych nie może kibicować na trybunach- wtedy dzwoni po znajomych, zaopatruje się w odpowiednią zakąskę do whisky szklanki z Bokono napełnia trunkiem i wspólnie z kolegami odlicza czas do rozpoczęcia spotkania. Warto się wtedy zaopatrzyć w słone przekąski i odpowiednią ilość butelek whisky.

Rozładowanie napięcia związanego ze stresem

Mężczyzna przez wiele tysiącleci w drodze ewolucji, był przystosowywany do pościgu w celu zdobycia pożywienia. Wiązało się to ze stresem i ogromną czujnością- przez to, że jego ciało żywo reaguje na adrenalinę, mężczyzna do uwolnienia napięcia również potrzebuje silnych emocji lub wysiłku fizycznego.
Współcześnie, mężczyźni rzadko kiedy zapuszczają się na tereny łowieckie, za to puszcze zastępują korporacjami lub pracują na własną rękę, prowadząc własną działalność gospodarczą albo są częścią teamu w firmie. Obecnie zamiast uczestnictwa w pościgu za zwierzyną, doświadczają często wyścigu szczurów.