Eleganckie szkło od Pasabahce

producent Pasabahce

Poszukując eleganckiego szkła, zarówno do lokalu gastronomicznego, jak i do domu, warto zwrócić uwagę na tureckie szkło Pasabahce. Firma ta posiada 80-letnią tradycję i znana jest wielu użytkownikom szkła stołowego, z prostych, klasycznych form i wysokiej jakości.

Producent Pasabahce stworzył niepowtarzalny rodzaj szkła, które jest idealnie przezroczysty i posiada podwyższona trwałość na uszkodzenia i zarysowania.

Rodzaje produktów Pasabahce

Do wyboru jest szkło stołowe, czyli kieliszki, szklanki, pucharki, karafki, miski, popielniczki, talerze, sosjerki, pojemniki do przypraw i wiele innych.

Warto zwrócić uwagę na kształt produktów. Kieliszki są pięknie wyprofilowane, w większości nie posiadają zdobień. Naczynia do napojów są tak zaprojektowane, aby podkreślać charakter podanego w nich napoju.

Producent Pasabahce (te produkty kupisz na nettrading.pl) stworzył niepowtarzalny asortyment szkła, które jest bardzo popularne wśród właścicieli lokalów gastronomicznych.

Dzbanki i karafki to uzupełnienie stołu w naczynia do napojów. Wszystkie te produkty nadają niepowtarzalny charakter podczas spotkań przy stole.

Co wybrać od producenta Pasabahce?

Jeśli planujemy zakup naczyń do lokalu gastronomicznego, to powinniśmy dokonać oceny odnośnie ilości i pojemności naczyń, a także wziąć pod uwagę ceny.

Szkło tej marki jest bardziej odporne na uszkodzenia, więc świetnie się będzie nadawało do lokalu gastronomicznego. Proste naczynia, bez zdobień, będą pasowały do charakteru i wystroju większości restauracji.

Istotne jest też to, że producent udziela rocznej gwarancji na wszystkie produkty.